Видатні сьогодення Пересувна стоматологія «ТриЗуб дентал» їздить по Донбасі і лікує українських бійців

05
Кві
Пересувна стоматологія «ТриЗуб дентал» їздить по Донбасі і лікує українських бійців
(3 Голосів)
Написав Адміністратор   

stomatБілоруське телебачення Тэлеканал Белсат відзняло сюжет про унікальний волонтерський медичний проект пересувної стоматологічної клініки "ТриЗуб дентал"
Зубний біль - один з найбільш розповсюджених і найгостріших болей людини. Лікування його в умовах збройного конфлікту для військових фельдшерів відходить на другий план. Втім знайшлись медики-волонтери, котрі обладнали за свій кошт пересувний стоматологічний кабінет для лікування військових по всій лінії фронту.

За 25 км від Донецька розташований базовий табір стоматологів-патріотів «ТриЗуб дентал», які надають високоякісну стоматологічну допомогу українським військовим, що воюють проти російського агресора. За 10 місяців лікарі-волонтери цього унікального проекту надали стоматологічні послуги більше п’яти тисячам військового й цивільного люду України. Безплатно. Такого формату ледь не всього спектру стоматологічних послуг серед військових і цивільного населення в часі війни наразі сучасна українська стоматологія ще не знала.

Поряд із волонтерами-медиками в складних умовах бойових буднів, уже традиційно, допомагає бійцям повернути здорову посмішу стоматолог із Саджавки Микола Андрійчук.


Прокоментуйте:

blog comments powered by Disqus
 

Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело.
Використання матеріалів сайту для публікації у друкованих виданнях без письмової згоди засновників сайту забороняється.
Copyright © 2008-2010 Roman Gelembjuk & Yura Ivanochko

Вподобай щоб отримувати
цікаві новини першим!