Персони

Василь Іванович Ковалюк - Царство Небесне та земля Вам пухом
(0 Голосів)

Із співчуттям у серці сповіщаємо, що передчасно пішов із життя Василь Іванович Ковалюк.
Важко знайти такі слова, які б змогли зменшити біль людям, які втратили рідного або близького.

Василь Іванович запам’ятається всім нам, як справжній патріот рідного села і України, людина з активною громадянською позицією. Він зміг би ще багато корисного зробити для нашого краю. Шкода, що так передчасно його життя обірвалось.

Детальніше...
 
Пересувна стоматологія «ТриЗуб дентал» їздить по Донбасі і лікує українських бійців
(3 Голосів)

stomatБілоруське телебачення Тэлеканал Белсат відзняло сюжет про унікальний волонтерський медичний проект пересувної стоматологічної клініки "ТриЗуб дентал"
Зубний біль - один з найбільш розповсюджених і найгостріших болей людини. Лікування його в умовах збройного конфлікту для військових фельдшерів відходить на другий план. Втім знайшлись медики-волонтери, котрі обладнали за свій кошт пересувний стоматологічний кабінет для лікування військових по всій лінії фронту.

Детальніше...
 
Микола Андрійчук
(7 Голосів)

12772038 1667968133453081 3630112090271863929 oМикола Андрійчук один з тих небагатьох Людей, які здавалось би живуть скромно поряд із нами і роблять свою роботу. Ми з різних причин не завжди хочемо вникати в природу цих явищ але в присутності їх середовище харизматично трансформується, ніби наелектризовується, аби душі присутніх повернулись правильними полюсами до гармонійного сприйняття чогось більшого ніж навіть професіоналізм і результати тих справ, які вони нам пропонують. Для нього це не стільки обов'язок, як життєва потреба, і ймовірно місія таких людей набагато вища щоб ми могли її розуміти виходячи із сьогоднішнього стану речей, а тим більше об'єктивно оцінити. Такі люди ітуітивно-далекоглядні і духовно відповідальні.

Детальніше...
 
Про священика Михайла Костюка
(2 Голосів)

    

     Роки віддаляють нас від минувшини. Та пам'ять зберігає імена людей, які творили нашу історію, залишили після себе згадку про добрі справи, які є гідними для наслідування. Недавно минуло 120 років від дня народження священика Михайла Костюка, пароха церкви с.Саджавка в 1937-1941 роках.

Настоятель УАПЦ Покрови Пресвятої Богородиці, митрофорний протоієрей Мирослав Хімейчук відправив панахиду, разом з парафіянами віддавши данину пам’яті людині, що відійшла у вічність. Нелегкий життєвий шлях, пройдений о.Михайлом Костюком, заслуговує на шану сучасників та пам'ять нащадків за те, що був не тільки добрим пастирем, але й справжнім патріотом України.  

     Друкуємо матеріали, передані о.Мирославу онуком Михайла Костюка - Любомиром Костюком. Дякуємо пану Любомиру за те, що знає, пам’ятає історію своєї родини і сприяє написанню нових сторінок історії села Саджавка.

    

     Костюк Михайло Миколайович народився 16 липня 1895 року в с. Лісна Слобідка Коломийського повіту Станіславської області в селянській родині.

Початкову освіту здобув у рідному селі. В 1914 році закінчив з відзнакою Коломийську українську гімназію.

З початком Першої світової війни 1914 року в числі всіх випускників вступає добровольцем в УСС (Українські Січові стрільці). Вони проходять вишкіл в Закарпатті в околиці Мукачево. Потім 1915 рік, важкі бої з москалямив Карпатах. Бої на горі Маківці та інші місця біля Сколе: «Наші окопи переходять 4 рази з рук в руки за один день. Від ворожих куль наліво і направо падають стрільці». Молодий юнак складає обітницю Богові: «Якщо вийду живий із цього пекла, хочу і буду служити Богові ціле життя як священик…»

В Карпатах попадає в полон до російських солдатів. Його, полоненого, везуть в Київ на роботу. Коли 1917 року Симон Петлюра організовував збройні сили, здобув Київ і IV Універсалом УНР проголосив самостійність України,   Михайло знову в рядах Українських Січових стрільців. Також був присутній на церемонії вручення Симону Петлюрі Білого коня.

Детальніше...
 
Ювілей Катерини Федорівни
(7 Голосів)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21 січня. Радіє земля, посміхається сонечко, на душі свято. Відзначає свій ювілей Катерина Федорівна Гелемб`юк.

 

Ця чудова людина ассоціюється в мене із зразковою матір`ю та вчителькою. Так, Катерина Федорівна не навчала мене під час мого школярства та студенства. Але її мудрі та щирі поради, її підтримка завжди знаходять місце в моєму серці.

 

Щасти Вам, дорога Катерино Федорівно! Хай завжди оточують Вас близькі та рідні люди, хай Ваше слово назавжди поселяється в серцях та душах Ваших дітей, онуків, учнів (які теж є Вашими дітьми та онуками). Здоров`я Вам міцного та довгих років! І ще - миру всім нам!

 

Велике спасибі Вам за все! 

 

Із щирою повагою, Роман Котляр.   

 
« ПочатокПопередня1234НаступнаКінець »

Сторінка 1 з 4

Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело.
Використання матеріалів сайту для публікації у друкованих виданнях без письмової згоди засновників сайту забороняється.
Copyright © 2008-2010 Roman Gelembjuk & Yura Ivanochko

Вподобай щоб отримувати
цікаві новини першим!