Забули свій пароль?
Забули своє Ім’я Користувача?

LifeINVEST

GELEMBJUK.COM

CertificatesWall


 
 

30
Вер
Духовне вітання педагогам
Написав Отець Мирослав (Мирослав Хімейчук)   

kjhkjhk

Дорогі вчителі школи, вихователі дитячого садочка!

Прийміть найтепліші та щирі вітання з Вашим професійним святом – Днем вчителя!

Вчитель у всі часи залишається опорою суспільства і держави. Саме в його руках майбутнє країни, майбутнє нових поколінь. Якими виростуть наші діти, яке суспільство вони будуватимуть, які духовні та моральні цінності будуть сповідувати, багато в чому залежить від таланту і особистості вчителя.

Якщо вчитель поєднує в собі любов до справи і до учня, він – досконалий учитель. А кожна школа славна не числом, а славою своїх учнів.

Бажаю вам у цей святковий день гарного настрою! Спасибі вам за доброту і душевну чуйність, за відданість обраній справі!

Щиро бажаю вам нових творчих досягнень, впевненості у своїх силах! І нехай посмішки дітей – найяскравіша нагорода за ваш благородний труд – супроводжують вас на всьому життєвого шляху! Соломонової мудрості Вам, міцного здоров'я, щастя, благополуччя в роботі та родинному житті, Божого благословення і радості нових успіхів!

З належною повагою

митр.прот. Мирослав Хімейчук

 
15
Кві
Христос Воскрес із гробу, — звільняйтесь і ви із пут гріха!
Написав Отець Мирослав (Мирослав Хімейчук)   

17097390 10212114266241774 5946357444712101968 o

Христос Воскрес!

Дві ночі змінили для людства світ. У Різдвяну ніч сталася таїна явлення на землі Сина Божого, Який втілився від Духа Святого і Діви Марії. Це був прихід Спасителя.. В Пасхальну ніч, яку Церква прослав¬ляє понад усі церковні свята, Ісус Христос завершив Свій спасительний подвиг. Явивши силу Свого Божества, Христос воскрес і тим самим подолав смерть. 

Смерть, яка чорною тінню висіла над людьми і над усіма їхніми діяннями, втратила для християнина свій жах. Ось чому в ці святкові дні Церква кличе нас до радості й святкування: «Світися, сві¬тися, новий Єрусалиме!», «радій нині і веселися, Сіоне», «Радісно обіймемо один одного», «через Хрест прийшла радість всьому світові».

Один старогрецький язичницький письменник порівнював земне життя людське з в’язницею, де людина переживає тільки горе, страждан¬ня і сльози. Воскресіння Христове показало людству все по-іншому.  Земне життя – це не в’язниця, а початок того вічного блаженства, заради якого Син Божий сходив на землю і за яке Він постраждав і вмер на землі. Земне життя – це благословенне Гос¬подом поле, на якому росте пшениця, щоб стати хлібом для вічного життя.

Недаремним було пришестя у світ Сина Божого, не марним було Його повне страждань і подвигів життя! І хресна смерть, коли, здава¬лося, сили зла торжествували над Ісусом Христом, не була випадковою. На третій день після жахливої страти на Голгофі сталося щось неперед¬бачене й незбагненне: зрушилося каміння погребальної печери, і в сяйві Божественної слави встав із гробу Воскреслий Христос. Він воскрес! Тож нема більше сумнівів у тому, Хто такий був розп’ятий на Голгофі Праведник, бо ж тільки всемогутній Бог міг перемогти смерть і подолати невблаганний закон тління.

Воскресіння Христове було головною темою проповіді і апостолів, і святих отців, і пастирів Церкви. Святий Григорій Богослов, останню свою проповідь закінчив такими словами: «Я відчуваю, що перо моє вже тремтить у старечих пальцях; мабуть, я пишу вже останнє слово про Воскресіння Христове, але знаю, що Промисел Божий настановить і після мене інших пастирів, які, не замовкаючи, будуть проповідувати про Воскресіння».

Сприймаймо розумом і серцем заклик святого Григорія Богослова: «Христос повстав з мертвих, — встаньте і ви! Христос у славі, — сходьте і ви, тому що Воскресіння Христа є початок нашого власного воскресіння! Христос визволився з гробу, — звільняйтесь і ви з пут гріха!» .

До Воскресіння Христового людство у величезній більшості не мало живої надії на безсмертя і воскресіння. В язичництві навіть у найбільших мудреців надія на життя після смерті була досить неясною, непевною, примарною. Тільки  іудейський народ мав надію на безсмер¬тя і воскресіння. Але чим закінчилося у юдеїв земне життя Спасителя: Тайна вечеря, Гефтсиманія, зрада Іуди, підступи первосвящеників, безпринципність Ірода, лукавство Пілата, несамовитість натовпу, жорстокість воїнів, зловтіха ворогів, переляк і безпорадність усіх Христових послідовників. Страшна картина Хресної дороги  Сина Божого вузькими вулицями Єрусалима до місця страти. Жахлива, незабутня картина Голгофи. 

Ніч Воскресіння! Ісус Христос зруйнував створену гріхом стіну між Богом і люди¬ною. У Своїй Особі Він показав Небесного Отця, Який розкриває лю¬дям Свої обійми. Подібно до сонця, Воскреслий Христос зійшов над землею, тільки щоб не заходити вже ніколи.

У ці урочисті пасхальні дні сердечно вітаю вас, дорогі браття і се¬стри. Перші слова великодніх вітань – нашим землякам, співвітчизникам, які ціною власного життя захищають нас на східних теренах України. Згадаймо в молитві Героїв, хто віддав своє життя за нашу свободу, щоб бути вільними на своїй землі і щоб ці жертви не були даремними.

Вітаю наших земляків-українців, що перебувають за межами рідного краю, з великим святом Святої Пасхи. Від усієї душі ба¬жаю всім радості, яка завжди додає нам нових сил, необхідних для нашого морального очищення, для зміцнення християнської любові, для збереження родини, для благоденства нашої країни і миру на землі.

Нехай зміцнить Воскреслий Христос усіх нас в надії на перемогу добра над злом, життя над смертю, правди над неправдою і подасть нам Свою всесильну поміч у добрих справах! Нехай радість, мир і любов будуть з нами в усі дні нашого життя! 

 

    Воістину Христос Воскрес!                           митрофорний протоієрей Мирослав Хімейчук

                                                                     Декан Надвірнянський 

    2017 р. Б.                                                  Української Автокефальної Православної Церкви.

 
09
Кві
Весна душі моєї
Написав Катерина Федорівна   

 Учениця 11 класу Саджавської школи з власної ініціативи організувала і провела в сільській бібліотеці свято "Весна душі моєї. Зі мною поділилася своїми враженнями.

Весна-особливий час. Оживає природа, милує око зелена травичка, чарують красою квіти. Усе-усе навколо поспішає жити і любити.

Це час нових ідей, емоцій та натхнення. Щоб ще більше почерпнути їх, вирішили зібратися там, де пахне затишком та книгами.

Неймовірно теплий захід, що отримав назву "Весна душі моєї". До бібліотеки завітало багато друзів. Зокрема, В.Гонтарук,Н.Кузьмин, В.Чечельньцька, М.Савченко, Н.Алдабаєва, М.Христан, М.Вишенько. Найменшою гостею була шестирічна Сніжанка, яка дуже полюбляє казки.  

Детальніше...
 
29
Бер
Передвеликодня толока - запорука краси й чистоти нашого села
Написав Юрій Іваночко   
a18a7beed646947b14ed9c5df32e1705
Шановні односельчани, підприємці та керівники установ! 
З приходом весни та напередодні величного свята Христового Воскресіння виконком Саджавської сільської ради звертається із закликом і проханням взяти участь у передвеликодній толоці із благоустрою. 
Загальносільска передвеликодня толока відбудеться завтра 30 березня.
Збір біля сільської ради о 10 годині.
Дбаючи про свій добробут, свою оселю, подбаймо й про території загального користування села, прилеглі території, установ та комерційних організацій, чисті та охайні подвір’я приватних будинків, та зробімо усе, щоб краєвиди нашого села милували око і веселили душу.

Не залишайтесь байдужими та за доброю традицією наших пращурів зробимо Саджавку охайною та чистою!

Зичимо всім натхнення, успіхів, організованості, самоповаги і задоволення від результатів роботи!
 
04
Бер
Чи можна довіряти сільському голові бюджетні кошти?
Написав Володимир Христан   

image

Нещодавно в соціальній мережі фейсбук депутат Надвірнянської районної ради Андрій Карманський шокував всю Надвірнянщину інформацією про ціну, яку платить Саджавка за утримання сільського голови.
Зокрема Андрій Карманський оприлюднив документи, які отримав за результатами депутатського запиту. Вказані документи свідчать про те, що у грудні с/р вирішила виплатити голові згідно його ж розпоряджень премії загальним розміром 300%, та 100% матеріальної допомоги.
Постійно голова наголошував про абсолютну відсутність в бюджеті коштів, не виключенням була і груднева сесія. Коштів не знайшлось навіть для таких нагальних потреб, як придбання паперу, тому люди змушені купляти його самі, якщо комусь потрібна довідка. Не знайли також в грудні кошти на підсип вулиці за зверненням жителя, який просив забезпечити виїзд на інвалідному візку до асфальту, щоб мати можливість придбати продукти і ліки.

Закликаю громаду та депутатів сільської ради дати оцінку, чи заслуговує довіри сільський голова, враховуючи вищенаведене та присягу, яку він урочисто дав громаді ще зовсім недавно.

Володимир Христан
Депутат Саджавської сільської ради


 

 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 1 з 79

Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело.
Використання матеріалів сайту для публікації у друкованих виданнях без письмової згоди засновників сайту забороняється.
Copyright © 2008-2010 Roman Gelembjuk & Yura Ivanochko

Вподобай щоб отримувати
цікаві новини першим!