Сьогодні: 05 липня 2022, 11:11

Комп'ютерна допомога в Саджавці :: т. +38(097)881-30-65 :: Безкоштовна консультація

Створити нову тему Відповісти  [ 16 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2
 Мрія 
Автор Повідомлення
Засновник форуму
Засновник форуму

Повідомлення: 301
Повідомлення Re: Мрія
Kito4ka написав:
З нашими теперішніми дітьми ....................??? Народ ви про що ???? :nea: Неа ...то не реально.................я їх би всіх повиганяла ......Ви коли були в школі останній раз ?????Я того року ...прийшла від коледжу типу з об"явов ...записувала на курси ......то я прозріла ...........

Ти кажись повинна стати майбутнім педагогом, якщо я не помиляюсь ))) отож у тебе не початий край роботи )))

16 вересня 2009, 15:34
Профіль ICQ WWW
Супермодератор
Супермодератор

Повідомлення: 319
IVANOCHKO написав:
Kito4ka написав:
З нашими теперішніми дітьми ....................??? Народ ви про що ???? :nea: Неа ...то не реально.................я їх би всіх повиганяла ......Ви коли були в школі останній раз ?????Я того року ...прийшла від коледжу типу з об"явов ...записувала на курси ......то я прозріла ...........

Ти кажись повинна стати майбутнім педагогом, якщо я не помиляюсь ))) отож у тебе не початий край роботи )))

думаю, починати треба з родинного виховання. а то ніякі вчительки не зможуть нічого зробити....

17 вересня 2009, 14:54
Профіль
Конкретний писар
Конкретний писар

Повідомлення: 48
Можуть ............ але тре мати сталеві нерви ...впевненість ...терпіння і розум !!!!!!!!!!!!!!

Я наприклад небуду жертвувати собою .... якщо бачу що ніякого прогресу ...результату не буде !!!

А ця родина ..ці самі батьки ............вони ж тож з школи ...

17 вересня 2009, 17:44
Профіль
Засновник форуму
Засновник форуму

Повідомлення: 301
Kito4ka написав:
Можуть ............ але тре мати сталеві нерви ...впевненість ...терпіння і розум !!!!!!!!!!!!!!

Я наприклад небуду жертвувати собою .... якщо бачу що ніякого прогресу ...результату не буде !!!

ггг... :rofl: попали ви :crazy: ...але з другого боку вихід мав би бути. Кожна людина то індивідуальність і треба починати звідси а не з батьків. Як то кажуть хто має очі нехай побачить, а всі інші самі собі винні.

17 вересня 2009, 18:13
Профіль ICQ WWW
Супермодератор
Супермодератор

Повідомлення: 319
Kito4ka написав:

треба! і комусь треба цим займатися, а не опускати руки! втім, все залежить від людини. і думки змінюються. знаю, в мене є подружка, як казала: " ніколи, нізащо! ці діти - нерви, терпіння. не хочу!!!!". а потім пішла на практику в школу - і їй сподобалось. ходила в ту школу до "своїх дітей" щотижня, на екскурсію їх возила, скучала за школою, за учнями своїми...
Цитата:
ггг... :rofl: попали ви :crazy: ...але з другого боку вихід мав би бути. Кожна людина то індивідуальність і треба починати звідси а не з батьків. Як то кажуть хто має очі нехай побачить, а всі інші самі собі винні.

ні, не попали. чого так песимістично? може, якраз все буде :yahoo:
може, біда якраз в тому, що вчителі не звертають увагу на цю індивідуальність, а мали би робити це. не у всіх дітей однакові збідності, нахили, таланти. і змушувати їх до чогось - не правильно. а як нам це пояснюють? є програма, і ви маєте її виконувати. не можете чи не хочете - 2. :bomb:
і роби що хочеш....

19 вересня 2009, 20:11
Профіль
Конкретний писар
Конкретний писар

Повідомлення: 34
...ми тепер виглядаєм так: :girl_devil: :wall: :girl_phone: і ще так :drinks: :gamer: :yahoo:.

26 вересня 2009, 19:27
Профіль
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 16 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти: