Сьогодні: 28 жовтня 2021, 15:19

Комп'ютерна допомога в Саджавці :: т. +38(097)881-30-65 :: Безкоштовна консультація

Створити нову тему Відповісти  [ 4 повідомлень ] 
 INTERNET у Саджавці :: Який він? 
Автор Повідомлення
Засновник форуму
Засновник форуму

Повідомлення: 301
Повідомлення INTERNET у Саджавці :: Який він?
Все більше й більше саджавчан використовують свій комп'ютер для того, щоб тримати зв'язок із зовнішнім світом через всесвітню мережу Інтернет.

Ділимось у даній темі інформацію про переваги й недоліки способів отримання Інтернету, які є доступними в Саджавці.

Який на вашу думку найкращий провайдер і тариф у даний час?

Від себе додам, що часто використовую послугу Київстар internet.xl яка хоч і не дає високої швидкості, проте не дуже дорога (5грн. за з'єднання на добу і 3коп. за кожен мегабайт скачаної інформаці) і працює досить стабільно.
Однак щодо стабільності то це не завжди так, оскільки якість зв'язку може суттєво залежати від часу доби і моделі телефону через який здійснюється доступ, наприклад NOKIA 6300 годиться :good:, а Nokia 6230 не дуже годиться для цього діла, також не дуже стабільно веде себе в такій ситуації N73, принаймі в моєму випадку.

Крім того важливо мабуть наголосити, що наша АТС не дозволяє підключення інтернету через стаціонарний телефонний зв'язок.

18 лютого 2009, 13:46
Профіль ICQ WWW
АДМІНІСТРАТОР
АДМІНІСТРАТОР

Повідомлення: 112
Повідомлення Re: INTERNET у Саджавці :: Який він?
Я можу також поділитися своїм, думаю ще більшим досвідом ніж наш адміністратор.
Почалось все із вище згаданого XL доступа, який мені недуже сподобався! по перше 5грн. В день для студента було багато :yes: . Потім я почув про сатиліту (через супутникову антену) і користувався ним майже 1рік. Але ціна також була не дуже, тому що залежала від кількості скачаної інформації, та ще вихідна інформація оплачувалась через телефон. Но інтернет був стабільний і ніколи не глючив. Тепер я користуюсь провайдером Intertelekom - самий стабільний варіант по ціні і якості. Хоча є мінуси. В ночі швидкість падає і неможливо гратися в Lineage :gamer: :gamer: :gamer: ,проте маю 4GB за 50 грн. а тому, що я розбив інет на 3 компа.
А на роботі в мене зара стоїть ОГО 2Mb/с.
ВІН САМИЙ КУЛЬНИЙ :good: :good: Щей безлімітка.
Дякую за увагу! :rofl: :rofl:

19 лютого 2009, 14:16
Профіль ICQ
Засновник форуму
Засновник форуму

Повідомлення: 301
Серйозний в тебе досвід, згідний )))!!! В мене рідко виникає необхідність в селі користуватись нетом тому й вважаю самим оптимальним для себе вищезгаданий мною метод.

Щодо Intertelekom то це дійсно краще ніж Київстар в плані стабільності, але ціна модему для доступу становить 700 грн. Як на якість зв'язку, який вони пропонують дана ціна явно зависока, крім того якість сигналу не всюди гарантується (((. Навіть самі представники Intertelekom визнають, що їхні мережі є дуже перегруженими, що відбивається на якості зв'язку.

Супутниковим нетом ніколи теж не користувався, однак наскільки мені відомо там ціна хоть і бєшена, однак якість також не відстає.

Щодо ОГО то це дійсно крута штука, але наразі в Саджавці вона якщо і буде доступною, то явно не скоро.

Доречі Інтертелеком не заперечує, що ти ділишся нетом з іншими? Може давайте замутимно локалку в селі? )))

19 лютого 2009, 14:42
Профіль ICQ WWW
Конкретний писар
Конкретний писар

Повідомлення: 29
самий кул НеТ це МТС актів ))) самая біг скорість) серед мобільних )
і якщо користуватися кожний день самий дешевший )

а по тємі, МТС актів для Лінєйкі саме то !!!!! в 1окно супер!! в 2ва тоже номр )

20 ))

27 лютого 2009, 10:39
Профіль
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 4 повідомлень ] 

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі