Сьогодні: 04 грудня 2021, 22:13

Комп'ютерна допомога в Саджавці :: т. +38(097)881-30-65 :: Безкоштовна консультація

Створити нову тему Відповісти  [ 16 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі
 Мрія 
Автор Повідомлення
Супермодератор
Супермодератор

Повідомлення: 319
Повідомлення Мрія
опишіть школу своєї мрії... як сильно вона б відрізнялася від реальності?

я зараз уже в школі не вчуся. але колись постійно створювала собі таку уявну "ідеальну" школу. не знаю, перерви по 30 хв., а уроки - по 10 і т.д. а чого б хотіли би?

10 лютого 2009, 13:11
Профіль
Засновник форуму
Засновник форуму

Повідомлення: 301
Повідомлення Re: Мрія
Колись школою моєї мрії була завалена школа :dance:

13 лютого 2009, 14:53
Профіль ICQ WWW
Супермодератор
Супермодератор

IVANOCHKO написав:

в мене теж таке було. років десь 11 .а потім все так сильно змінилось, сама не встигла помітити коли.

декілька років тому мій молодший брат писав листа якомусь терористу, Бен ла Дену, здається, з проханням про невеличку бомбу. але і у нього ті терористичні замашки вже майже пройшли!

13 лютого 2009, 15:50
Профіль
Засновник форуму
Засновник форуму

evil Angel написав:
IVANOCHKO написав:

в мене теж таке було. років десь 11 .а потім все так сильно змінилось, сама не встигла помітити коли.

декілька років тому мій молодший брат писав листа якомусь терористу, Бен ла Дену, здається, з проханням про невеличку бомбу. але і у нього ті терористичні замашки вже майже пройшли!

Ого народ деградує... капєц нам... лиш не кажи що він хоче вчитись :nea:

13 лютого 2009, 16:58
Профіль ICQ WWW
Супермодератор
Супермодератор

IVANOCHKO написав:
evil Angel написав:
IVANOCHKO написав:

і не кажи. а втім, я й сама не дуже вчитись хотіла. та й тепер не хочу. але трохи треба. а більшість учнів нашої школи слово "треба" забувають. згадують вже класі так у 9 -му чи в 11 - му, коли треба іти кудись вчитися. а тоді вже наздогнати важко. але можливо. головне працювати.

не знаю чому, але мені здається, що у нашій школі існує проблема освіти. і ця проблема в тому, що учні "не хочуть" вчитися, їм то непотрібно...

13 лютого 2009, 18:18
Профіль
Засновник форуму
Засновник форуму

evil Angel написав:
IVANOCHKO написав:
evil Angel написав:
IVANOCHKO написав:

і не кажи. а втім, я й сама не дуже вчитись хотіла. та й тепер не хочу. але трохи треба. а більшість учнів нашої школи слово "треба" забувають. згадують вже класі так у 9 -му чи в 11 - му, коли треба іти кудись вчитися. а тоді вже наздогнати важко. але можливо. головне працювати.

не знаю чому, але мені здається, що у нашій школі існує проблема освіти. і ця проблема в тому, що учні "не хочуть" вчитися, їм то непотрібно...

Нє проблєма в тому, що наша школа не йде в ногу із інформаційним розвитком суспільства і світу в цілому. Якщо учням дати інформацію під потрібним кутом зору то вони побачать навіщо вона їм. Не знаю як хто але я страшенно не любив зубрити, однак були дисципліни, які розумілись самі собою, вони мені подобались і я навіть сам вірив, що трохи учусь )))

13 лютого 2009, 18:28
Профіль ICQ WWW
Супермодератор
Супермодератор

IVANOCHKO написав:
Нє проблєма в тому, що наша школа не йде в ногу із інформаційним розвитком суспільства і світу в цілому. Якщо учням дати інформацію під потрібним кутом зору то вони побачать навіщо вона їм. Не знаю як хто але я страшенно не любив зубрити, однак були дисципліни, які розумілись самі собою, вони мені подобались і я навіть сам вірив, що трохи учусь )))

я так не вважаю. судячи з мого досвіду, наша школа досить сучасна ( є такі, де немає пребмету "інформатика", не говорячи вже про комп"ютери, і де 3 роки підряд не викладали іноземну мову !!!!!!!!!!!) знати і розуміти - речі різні і досягаються різними методами. дякую Богу, що мені в житті ніколи не доводилося зубрити, надіюсь, і не доведеться. наша школа дає чудові знання, в нас дуже талановиті вчителі. можливо, якби вдалося трохи більше зацікавити учнів, все було б набагато краще.

P.S. Мені здається, що кілька років тому ми ставились до навчання трохи по-інщому, можливо, з більшою повагою. як ти вважаєш?

13 лютого 2009, 18:41
Профіль
Засновник форуму
Засновник форуму

evil Angel написав:
я так не вважаю. судячи з мого досвіду, наша школа досить сучасна ( є такі, де немає пребмету "інформатика", не говорячи вже про комп"ютери, і де 3 роки підряд не викладали іноземну мову !!!!!!!!!!!) знати і розуміти - речі різні і досягаються різними методами. дякую Богу, що мені в житті ніколи не доводилося зубрити, надіюсь, і не доведеться. наша школа дає чудові знання, в нас дуже талановиті вчителі. можливо, якби вдалося трохи більше зацікавити учнів, все було б набагато краще.

P.S. Мені здається, що кілька років тому ми ставились до навчання трохи по-інщому, можливо, з більшою повагою. як ти вважаєш?

Соррі, якщо висловився не зрозуміло. :pardon: Я не вважаю нашу школу відсталою, вона навіть досить "продвінута" )) недосконалою мається на увазі вся система освіти, яка живе по законах деюре ігноруючи ситуацію дефакто. Кожен учень мабуть розуміє, що добре знати хімію, фізику і математику, але це вимагає відповідних жертв від нього. :write:
Не кожен бачить реальну перспективу використання цих знань, як справді цінного капіталу, тобто для більшості учнів із цієї точки зору немає світла у кінці тунелю.
Реальність показує, що існують методи виживання у нашому суспільстві, які не вимагають від людини розбиратись у цих усіх здавалось би складних для розуміння дисциплінах. Проте це скоріше перехідний період, ніж довготривала тенденція і дуже скоро знову ми відчуємо потребу в освіті.

Освіта повинна орієнтуватись на сучасну економіку та культуру, інакше ситуація ще довго нагадуватиме байку про лебедя, рака і щуку.

19 лютого 2009, 10:36
Профіль ICQ WWW
Супермодератор
Супермодератор

так - так. але в такому випадку які в нас шанси? що нам робити? погодьтесь, що якщо не бачиш світла в кінці тунелю, то й топати впадло. коли не знаєш, де застосувати знання, то й здобувати їх не хочеться...

27 лютого 2009, 14:46
Профіль
Конкретний писар
Конкретний писар

Повідомлення: 48
З нашими теперішніми дітьми ....................??? Народ ви про що ???? :nea: Неа ...то не реально.................я їх би всіх повиганяла ......Ви коли були в школі останній раз ?????Я того року ...прийшла від коледжу типу з об"явов ...записувала на курси ......то я прозріла ...........

16 вересня 2009, 15:30
Профіль
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 16 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти: