Сьогодні: 29 січня 2023, 13:53

Комп'ютерна допомога в Саджавці :: т. +38(097)881-30-65 :: Безкоштовна консультація

Створити нову тему Відповісти  [ 25 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3  Далі
 Довіра - обов'язкова частина міцних стосунків? 
Автор Повідомлення
Конкретний писар
Конкретний писар

Повідомлення: 48
Повідомлення Re: Довіра - обов'язкова частина міцних стосунків?
Як ми багато вчому помиляємось ...думаючи що ми праві !!!!!!!!!!!!!!!

16 вересня 2009, 16:02
Профіль
Супермодератор
Супермодератор

Повідомлення: 319
обов"язкова частина - розуміння. а якщо його немає, то довіряй-не довіряй - немає значення...

09 січня 2010, 16:46
Профіль
Конкретний писар
Конкретний писар

Повідомлення: 24
Нарру Lucky написав:
обов"язкова частина - розуміння. а якщо його немає, то довіряй-не довіряй - немає значення...

Тут автор права. я можу додати ще одне своє кредо: ВСЕ ПОНЯТЬ - ВСЕ ПРОСТИТЬ. (вибачте, що на російській мові)

11 січня 2010, 20:06
Профіль
Щойно прибулий
Щойно прибулий

Повідомлення: 1
Ревнивість... Ще здавна люди називали її доказом Кохання. Але на скільки ця "істина" є правильною? По-моєму зовсім навпаки - ревнивість є доказом нашої недовіри до коханої людини та нашої невпевненості в собі. І хоча часто ми стараємося приховати нашу недовіру, вона все-одно помітна. Потрібно вірити коханій людині. Хоча, з іншої сторони, існує приказка - довіряй, але перевіряй. Тим-більше коли наслухаєшся "різних історій". Та все-таки найголовніше в стосунках - довіра. Кохання без довіри, коханням не назвеш. Це моя думка, і мене ще ніхто не переконав в цьому. Якщо ви не можете довіряти коханій людині, а вона вам, то як можна назвати це справжнім коханням?! Справжніми вірними почуттями...ні, однозначно ні.... В першу чергу справжні стосунки будуються на довірі, повазі, почуттях.... Коли є справжні почуття, зразу відчуваєш людині, і таке як недовіра пропадає... А навіть якщо в Вас виникає таке відчуття недовіри, то я думаю потрібно задуматись, чи це справді любов, і навіть якщо саме з Вашого боку сильні почуття, то чи справді ви потрібні своїй другій половинці, якщо відчуваєте, що він чи вона можуть вам зрадити.... Кохайтеся, бо ми того варті :))))

17 червня 2010, 17:05
Профіль
Засновник форуму
Засновник форуму

Повідомлення: 301
Марта написав:
Ревнивість... Ще здавна люди називали її доказом Кохання. Але на скільки ця "істина" є правильною? По-моєму зовсім навпаки - ревнивість є доказом нашої недовіри до коханої людини та нашої невпевненості в собі.
.... Кохайтеся, бо ми того варті :))))

Фактично любов і страх є є повними протилежностями.
Якщо хтось ревнує значить боїться втратити, тому виникає питання а що це за почуття тоді? А питання взагалі то спірне і почуття дійсно можуть бути, тільки в них присутній інформаційний шум, інородні об'єкти, які і створюють ці ревнощі.
Ввідкритим є питання довіри... що воно таке? Із чим його їсти... навіщо вона нам?

17 червня 2010, 17:47
Профіль ICQ WWW
Супермодератор
Супермодератор

Марта написав:
Ревнивість... Ще здавна люди називали її доказом Кохання. Але на скільки ця "істина" є правильною? По-моєму зовсім навпаки - ревнивість є доказом нашої недовіри до коханої людини та нашої невпевненості в собі. І хоча часто ми стараємося приховати нашу недовіру, вона все-одно помітна. Потрібно вірити коханій людині. Хоча, з іншої сторони, існує приказка - довіряй, але перевіряй. Тим-більше коли наслухаєшся "різних історій". Та все-таки найголовніше в стосунках - довіра. Кохання без довіри, коханням не назвеш. Це моя думка, і мене ще ніхто не переконав в цьому. Якщо ви не можете довіряти коханій людині, а вона вам, то як можна назвати це справжнім коханням?! Справжніми вірними почуттями...ні, однозначно ні.... В першу чергу справжні стосунки будуються на довірі, повазі, почуттях.... Коли є справжні почуття, зразу відчуваєш людині, і таке як недовіра пропадає... А навіть якщо в Вас виникає таке відчуття недовіри, то я думаю потрібно задуматись, чи це справді любов, і навіть якщо саме з Вашого боку сильні почуття, то чи справді ви потрібні своїй другій половинці, якщо відчуваєте, що він чи вона можуть вам зрадити.... Кохайтеся, бо ми того варті :))))

Знаєте, кажуть, "якщо ти задаєш собі питання чи ти ще любиш людину, то ти вже перестав її любити". так і з довірою - якщо ти починаєш задумуватись "вірю-не вірю", то вже, очевидно, не віриш, а лиш просто шукаєш виправдання. от тільки кому? можливо, собі?

02 липня 2010, 17:51
Профіль
Щойно прибулий
Щойно прибулий

Повідомлення: 8
ревнощі-це тваринний інстинкт, битва за самця чи самку, якщо не хочете відштовхнути кохану людину--ніколи не влаштовуйте істеричних ревнивих сцен

13 грудня 2010, 14:07
Профіль
Супермодератор
Супермодератор

IVANOCHKO написав:
Марта написав:
Ревнивість... Ще здавна люди називали її доказом Кохання. Але на скільки ця "істина" є правильною? По-моєму зовсім навпаки - ревнивість є доказом нашої недовіри до коханої людини та нашої невпевненості в собі.
.... Кохайтеся, бо ми того варті :))))

Фактично любов і страх є є повними протилежностями.
Якщо хтось ревнує значить боїться втратити, тому виникає питання а що це за почуття тоді? А питання взагалі то спірне і почуття дійсно можуть бути, тільки в них присутній інформаційний шум, інородні об'єкти, які і створюють ці ревнощі.
Ввідкритим є питання довіри... що воно таке? Із чим його їсти... навіщо вона нам?

ревнощі й довіра, як на мене, не є протилежними явищами. часто ми довіряємо тих, кого не ревнуємо, й ревнуємо тих, кому не довіряємо.
довіряти - це повідомити комусь всю інформацію про свою душу. оскільки навіть й за бажанняи не завжди вдається це зробити: хтосьб не так почув, хтось не зміг пояснити суть, то й виникає враження недовіри. залежить багато й від характеру людини: я дуже довірлива, ніколи не перевіряю й тому дурити мене легко :)

13 травня 2011, 18:16
Профіль
Супермодератор
Супермодератор

МИРОСЛАВА написав:
ревнощі-це тваринний інстинкт, битва за самця чи самку, якщо не хочете відштовхнути кохану людину--ніколи не влаштовуйте істеричних ревнивих сцен

як на мене, будь-які сцени й скандали відштовхують розумних людей. так само як і штучні сльози та крики. а битися з когось... не знаю. людина - не річ, котру можна забрати. людина завжди робить вибір як їй бути і з ким жити. і якщо її такого вибору позбавляють, то вона буде звинувачувати в цьому все життя так звану "кохану людину", котра позбавила її вільного вибору.

13 травня 2011, 18:19
Профіль
Конкретний писар
Конкретний писар

Повідомлення: 27
Повідомлення clean access agent antivirus , firewall interface , ms anti
best anti virus antispyware , microsoft windows virus removal , magazine antivirus , e51 mobile antivirus , best home router firewall
cheap Microsoft visual studio 2008 professional oem download cheapest low cost Abest rm rmvb video converter oem download cheap discount Corel painter x oem download
microsoft windows script downloads , microsoft windows xp professional os , best antivirus firewall package , tz170 firewall , vdg antivirus , best firewall internet security , windows 2003 firewall exceptions , remove antivirus 209 , microsoft windows server client , microsoft windows small business server r2 sp2 2003 premium edition
buy discount Autodesk autocad revit mep suite 2012 oem download cheapest low cost Autodesk alias design 2013 64 bit download cheapest discount Microsoft windows 7 ultimate 32 bit oem download
spywareblaster automatic , barracuda spam virus firewall , microsoft windows 9 , befw11s4 firewall , pc doctor firewall
buy Adobe incopy cs6 mac oem download cheap low cost 4videosoft amv media converter 3 oem download buy discount Intuit quicken rental property manager 2009 download oem

09 серпня 2013, 12:00
Профіль ICQ WWW
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 25 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3  Далі

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: