ФК "ПРУТ" Підсумки футбольного сезону в с.Перерісль 2009

29
Гру
Підсумки футбольного сезону в с.Перерісль 2009 PDF Друк e-mail

Традиційно підведення футбольних підсумків і нагородження команд-призерів проводиться в селі,команда якого виграє чемпіонат району.

Цього року це дійство приймав в себе Перерісль. Після п"ятирічної перерви місцева ФК повернула собі звання кращої команди району. Ще  минулого року вона грала в 2 лізі,виборола право виступати в першій в стикових матчах з пасічнянською командою "Нерудник". А цього року в останньому матчі з своїм єдиним конкурентом зайняти перше місце тисменичанською командою, перемогла на їхній домашній арені і посіла першу сходинку в чемпіонаті району 1 ліги.

Сільський клуб гостинно розчинив свої двері, впускаючи всіх бажаючих долучитись до футбольного свята. Хоча в залі було холодненько, але його зігрівали сотні людей,яких насьогодні об"єднувало одне слово -  "футбол". Урочиста програма почалась з гімна України,після якого виступив голова надвірнянської районної федерації футболу, голова РДА  Ігор Писклинець.

Після нього до слова  запросили першого заступника голови НРФФ, начальника  відділу у справах сім"ї, молоді та спорту Василя Завадського. Потім почалось нагородження призерів 2 ліги чемпіонату району. Спочатку вшановували юнацькі колективи. 3 місце посіла команда ФК"Лукавець-09" с. Гвізд (сільський голова Микола Кравчук, представник команди Михайло Синяк), 2-"Нерудник" с. Пасічна (сільський голова Василь Гегна, спортінструктор Володимир Клим"юк), 1 - "Прут" c. Саджавка (сільський голова Олег Кисляк, представник команди Роман Янчій).

В загально командному заліку команди нагороджувались так. Третіми були пасічнянці, другі-гвоздецькі футболісти, а першими знову саджавська команда. Дорослий п'єдестал склався таким. Третє - "Темп" с. Молодків" (сільський голова Василь Кисляк, представник команди Тарас Шибістий), друге-"Прут" с.Саджавка, перше - ФК "Лукавець-09" с. Гвізд. Голова саджавської сільської ради Олег Кисляк, подякував своїм футболістам за зайняті місця і наголосив всім присутнім, що вшанування призерів чемпіонату району 2010 пройде в селі Саджавка.

Перед нагородженням команд першої ліги району виступали самодіяльні колективи села а також Іванна Ціховська, Світлана Павлиши{jcomments on}н та Віктор Чудновський. Останні двоє ще порадували глядачів, виступаючи дуетом. Найкращого суддю району Миколу Ясінського теж нагородили грамотою і цінним призом. Відзначили і адміністратора інтернет-сайту "Футбол Надвірнянщини" Олександра Тищенка за постійне сприяння роботі федерації та висвітлення всіх футбольних подій району.

І ось на сцені кращі з кращих,учасники першої ліги району. Спочатку на нагородження запросили юнацькі команди. 3-ФК "Перерісль" (сільський голова Богдан Логажевський, спортінструктор Михайло Рубінський), 2 - "Лістер" с.Лісна Тарновиця (сільський голова Василь Романюк,спортінструктор Ігор Гальчак), 1 - "Нафтовик" смт. Битків (сільський  голова Андрій Крицький, спортінструктор Андрій Максим"юк). В загальнокомандному заліку третє місце посіла "Лістер"с. Лісна Тарновиця, друге- ФК"Тисменичани"(сільський голова Сергій Баланюк, спортінструктор Іван Ткачук), перше-ФК"Перерісль". Також нагородили команду "Олімпія" с. Камінне (представник Тарас Пушкар) за зайняте перше місце в чемпіонаті Тисменецького району серед ветеранів грошовим призом в розмірі 1 тис.грн. І останніми з команд на сцену вийшли призери серед дорослих команд першої ліги району 2009. За третє місце грошовим призом 1000 грн. нагороджена команда "Дружба" с. Волосів (сільський голова Степан Федюк, спортінструктор Руслан Кінаш), за друге місце команду ФК "Тисменичани" нагородили грошовою премією в розмірі 2000 грн. А переможця першої ліги ФК "Перерісль" нагородили грошовим призом в розмірі 3000 грн. Всі гравці команд отримали грамоти, а команди кубки та м'ячі. Потім ще виступили з привітальними словами капітан команди ФК "Перерісль" Василь Угринчук та спортінструктор села Перерісль Михайло Рубінський, які подякували за гарячу підтримку вболівальників і відмітили людей, які допомагали команді здобувати почесну славу переможця.

Чекаємо наступного року чудового виступу в лізі чемпіонів міст та сіл Івано-Франківської області ну і щоб не забували про районний чемпіонат,а іншим командам старатись покращити свої результати і скласти гідну конкуренцію переріслянцям.

 Джерело:  http://nrff.at.ua/news/pidsumki_futbolnogo_sezonu_v_spererisl/2009-12-29-341


Прокоментуйте:

blog comments powered by Disqus
 

Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело.
Використання матеріалів сайту для публікації у друкованих виданнях без письмової згоди засновників сайту забороняється.
Copyright © 2008-2010 Roman Gelembjuk & Yura Ivanochko

Вподобай щоб отримувати
цікаві новини першим!