Довідка

Саджавська сільська рада

Сільський голова - ХРИСТАН Михайло Ількович

78453 с. Саджавка, вул. Українська 68, Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл.

тел. 3-56-38

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для переглядуРДА: Роз’яснення щодо актуальних питань проведення часткової мобілізації PDF Друк e-mail

   Останнім часом до Надвірнянської районної державної адміністрації та районного військового комісаріату надходять звернення від громадян району з проханням надати роз’яснення щодо питань проведення часткової мобілізації. В зв'язку з цим сектор мобілізаційної роботи апарату Надвірнянської райдержадміністрації надає наступні роз'яснення.

                         Роз’яснення
щодо актуальних питань проведення часткової мобілізації

21 липня 2014 року Президент України підписав Указ "Про часткову мобілізацію", який на наступний день був затверджений Верховною Радою України.
Часткова мобілізація оголошена у зв'язку з поширенням проявів тероризму, що призводить до загибелі мирного населення та військовослужбовців у східних регіонах, концентрації угруповань військ (сил) на території Російської Федерації поблизу кордону України, загрозою нападу та небезпекою незалежності України.
Мобілізація триватиме протягом 45 днів на території всіх 24 областей та міста Києва і буде проводитись виключно за тими військово-обліковими спеціальностями, у фахівцях яких є потреба у сил АТО.
Мобілізації не підлягають юнаки призовного віку. Військовий комісаріат буде викликати тільки тих, хто вже проходив службу у Збройних Силах та/або має військовий квиток. Як правило, це особи старші 20 років.

Детальніше...
 
Як стати автором цього сайту PDF Друк e-mail

Нагадуємо, що автором цього сайту може стати будь-хто. Якщо ви маєте що сказати і хочете поділитися думками чи інформацією із відвідувачами нашого сайту, то просто скажіть нам.

Для того, щоб мати можливість добавляти статті, потрібно зареєструватися на цьому сайті і повідомити адміністраторам свій логін (ім'я користувача). Ми переведемо вас в групу "Автори" і ви зможете редагувати матеріали сайту.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня1234НаступнаКінець »

Сторінка 1 з 4

Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело.
Використання матеріалів сайту для публікації у друкованих виданнях без письмової згоди засновників сайту забороняється.
Copyright © 2008-2010 Roman Gelembjuk & Yura Ivanochko

Вподобай щоб отримувати
цікаві новини першим!