Забули свій пароль?
Забули своє Ім’я Користувача?

12
Бер
Саджавка вшанувала Героїв PDF Друк e-mail
Написав Василь Герей   

Недільного дня, 22 лютого, саджавчани після Богослужіння зібралися біля каплички Героям Небесної Сотні, що у центрі села, на акцію «Свіча пам'яті не згасне!». Церковні громади зі своїми священиками – о.Мирославом (УАПЦ) та о. Валерієм (УГКЦ) злилися у спільній молитві, щоб пом'янути Героїв Небесної Сотні, які віддали життя за суверенітет та європейське майбутнє нашої держави, і за тих, котрі сьогодні захищають східні кордони.

Вервиця юних школярів, підходячи до каплички, клала запалені лампадки, а їхні поетичні рядки прославляли подвиг новітніх Героїв України. Сільський голова Михайло Христан у своєму зверненні до громади торкнувся історичних моментів боротьби українського народу з московським окупантом за право на своє самовизначення. Він також подякував громаді за активну допомогу Українській армії. За час військового конфлікту саджавчани зібрали понад 100 тис. грн. на потреби бійців АТО.
Одна з останніх акцій саджавської громади – збір коштів для похорону загиблого у зоні АТО бійця з Коломийщини Романа Фурика і на операції пораненим бійцям батальйону Національної гвардії ім. генерала Кульчицького – Володимирові Островському та Мирославові Забарилу. Також завершили збір продуктів для Чернігівського батальйону особливого призначення.


Прокоментуйте:

blog comments powered by Disqus
 

Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело.
Використання матеріалів сайту для публікації у друкованих виданнях без письмової згоди засновників сайту забороняється.
Copyright © 2008-2010 Roman Gelembjuk & Yura Ivanochko

Вподобай щоб отримувати
цікаві новини першим!