Забули свій пароль?
Забули своє Ім’я Користувача?

12
Лис
Перша сесія PDF Друк e-mail
Написав ВасильГерей   

12 листопада 2010 відбулося засідання першої сесії Саджавської сільської ради 6-го демократичного скликання. На засіданні були присутні представники районної ради; депутат районної ради , директор Саджавської ЗОШ І-ІІІ ст. - Кузьмин Іван; керівники установ.
Засідання розпочала голова Саджавської сільської виборчої комісії-Сербенюк Марія.
Вона зачитала протоколи результатів виборів сільських депутатів та сільського голови.
Цим самим офіційно визнала повноваження депутатського корпусу та сільського голови – Христана Михайла.
Олег Кисляк подякував усім за співпрацю, побажав своєму наступнику успіхів у праці і покинув засідання.

Новообраний голова взявся за виконання своїх повноважень. Таємним голосуванням з числа депутатів було обрано секретаря сільської ради. Ним став депутат сільського виборчого округу №19 - Іваночко Василь, за якого проголосувало п’ятнадцять з сімнадцяти присутніх депутатів. За рішенням депутатів на нього покладено функції і секретаря Виконкому сільської ради. За поданням голови утворено Виконавчий комітет з дев’яти членів, а також п’ять постійних депутатських комісій. Сесія присвоїла сільському голові дев’ятий ранг посадової особи місцевого самоврядування, затвердила план роботи на четвертий квартал 2010р., регламент роботи Сільської ради. Своїм рішенням затвердила технічну документацію дитячого садка «Дударик» та надала дозвіл на будівницто магазину на вул. Гагаріна.
Начальник відділу виконавчого апарату Надвірнянської районної ради Білоган Ігор подякував за працю бувшому голові - Кисляку Олегу та побажав успіхів теперішньому – Христану Михайлу.
Не обійшлось на сесії і без гарячих дискусій стосовно ремонту доріг та вивозу сміття. Ці наболілі питання будуть підняті та обговорені на наступній сесії, яка ймовірно відбудеться у грудні.


Прокоментуйте:

blog comments powered by Disqus
 

Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело.
Використання матеріалів сайту для публікації у друкованих виданнях без письмової згоди засновників сайту забороняється.
Copyright © 2008-2010 Roman Gelembjuk & Yura Ivanochko

Вподобай щоб отримувати
цікаві новини першим!