Слово вчителя Зустріч з інопланетянами

Слово вчителя

Персональний блог

  

  

     Гелембюк

Катерини Федорівни

Вивчаємо зарубіжну літературу


Забули свій пароль?
Забули своє Ім’я Користувача?

21
Тра
Зустріч з інопланетянами PDF Друк e-mail
Написав Катерина Федорівна   

  

Прошумів дощ. По-новому засяяла природа. На квітах розсипались смарагди, на травичці золоті росинки. Радісно щебечуть птахи. Прийшла гомінлива весна. Ця пора свідчить про завершення ще одного навчального року. Коли всі полинуть у веселі літні канікули. Але не тільки це викликає усмішку дітлахів. Ще один сюрприз, який зробили драмгуртківці, справив справжнє захоплення і подарував радість після напруженого й важкого навчального року. Подарунком була «зустріч з інопланетянами». Таку назву мала вистава, яку власними зусиллями придумали і зіграли учасники драмгуртка, зокрема, учні 5-х класів: Матійчук Мирослава, Сопилюк Віта, Мочернюк Іванна, Боднар Марія та восьмикласники – Гонтарук Віталій, Андрійчук Михайло, Грицюк Марія, Козуб’як Роман, Сербін Петро.

Знайомі з улюблених мультфільмів інопланетяни прилетіли на Землю. Своїми враженнями про красу нашої планети поділилися з глядачами, але засмутили їх забруднені річки, сміття навколо. Гості з далекої планети подружилися з казковими героями: Алісою з Країни Див, Недопопелюшкою, Пеппі Довгапанчохою і Анікою, Бабою Ягою і фокусником. Та найбільше маленьких глядачів вразила поява Хоттабича з пляшки, бо він обіцяв виконати бажання.

Діти були дуже активні, всі намагалися допомогти інопланетянам потрапити до Казкової країни. Незнайомці попросили в Хоттабича винагороди для переможців конкурсів. А глядачі загадали бажання, щоб літаюча тарілка доставила прибульців на їхню планету. Хвилини прощання супроводжувалися теплими аплодисментами і проханням знову завітати в гості.

Усі були задоволені. Такі виступи приносять радість і школярам, і «акторам».

Аліна Моргун,

учениця 9-А класу

 

 

 

 

 


Прокоментуйте:

blog comments powered by Disqus
 

Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело.
Використання матеріалів сайту для публікації у друкованих виданнях без письмової згоди засновників сайту забороняється.
Copyright © 2008-2010 Roman Gelembjuk & Yura Ivanochko

Вподобай щоб отримувати
цікаві новини першим!