Слово вчителя Свято в сільській бібліотеці

Слово вчителя

Персональний блог

  

  

     Гелембюк

Катерини Федорівни

Вивчаємо зарубіжну літературу


Забули свій пароль?
Забули своє Ім’я Користувача?

28
Лют
Свято в сільській бібліотеці PDF Друк e-mail
Написав Аліна Моргун   

 Коли заходиш до бібліотеки, затамовуєш подих. У вирі думок і почуттів розумієш: тут по-справжньому можна насолодитись життям. Заглянути в минуле, полинути у світ казкових мрій, в уяві посперечатися з героями творів.

В творчу атмосферу поринаєш, опинившись перед дверима нашої сільської бібліотеки. Тебе зустрічає дивний світ природи, створений людськими руками. Тут можна побачити і телевізори із каменю, і динозавра, і «нове життя» отримують засушенні пелюстки квітів, листочки, гілочки. А за дверима – світ книжок і досвідчений бібліотекар, письменниця Галина Петрівна Христан та її молода колега Федорчук Леся Василівна . Тут можна не тільки почитати чи взяти книжку з собою, а й стати учасником конкурсів, вікторин та інших цікавих заходів.

В день святого Валентина до бібліотеки завітали учні 8-А класу зі своїм класним керівником Катериною Федорівною. Бібліотекарі подарували їм свято закоханих «Така любов буває раз в ніколи».

На виставці «Книги про кохання – ліки для душі» увагу привернули твори наших односельчан Мирослави Гордєєвої та Марії Єрмакович, «Афоризми, притчі і думки великих», «Антологія української інтимної лірики», М.Дочинця , В.Шкургана та інші. Отримавши валентинки-сердечка, присутні долучилися до святкового дійства. Заготовлені сердечка були з сюрпризом: вказані автор, назва книжки, сторінка твору, який потрібно виразно прочитати. Звучала поезія, проза, душа повнилася почуттями. серйозно сприймали учні вислови мудреців про кохання, сміялися з жартів, прислухалися до життєвих порад Галини Петрівни та класного керівника.

Школярі вдячні Галині Петрівні та Лесі Василівні за цікаве і приємне свято.

 


Прокоментуйте:

blog comments powered by Disqus
 

Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело.
Використання матеріалів сайту для публікації у друкованих виданнях без письмової згоди засновників сайту забороняється.
Copyright © 2008-2010 Roman Gelembjuk & Yura Ivanochko

Вподобай щоб отримувати
цікаві новини першим!