Слово вчителя Магічне свічадо Марії Єрмакович

Слово вчителя

Персональний блог

  

  

     Гелембюк

Катерини Федорівни

Вивчаємо зарубіжну літературу


Забули свій пароль?
Забули своє Ім’я Користувача?

03
Жов
Магічне свічадо Марії Єрмакович PDF Друк e-mail
Написав Катерина Федорівна   

  Зустріч з цікавою книгою завжди приносить радість. А коли це поезія, яка близька тобі по духу, зачаровуєшся нею. Такі відчуття огортали мене при читанні віршів Марії Єрмакович, нашої односельчанки. Гортаю сторінки нової книжечки, це перша поетична збірка поетеси з мелодійною назвою «Відлуння серця». Відчуваю щиру душу простої жінки, разом з нею проживаю тривоги і болі, милуюся рідною природою, проникаю у зітканий із спогадів світ.


Чарівне віконце в таємничий світ поезії Марії Василівни відкриває передмовою до збірки Мирослава Гордєєва-Мельник, поетеса, член літературної студії «Бистрінь». Просто, легко, вміло і професійно вона підводить читача до сприйняття ліричних творів. Разом з Мирославою задаєшся питанням: «А якби… Якби десять років тому Марія Єрмакович не почала писати вірші, якби не прийшла на засідання літературної студії «Бистрінь», якби відмовилася слухати поради, а отже, творчо зростати, якби…» На щастя, доля розпорядилася інакше. Поетична збірка «Відлуння серця» поповнила скарбницю літератури. До видання книжечки долучилася і дочка п. Марії – Лілія Тороус. Думки, почуття, внутрішній світ автора вона передала в художньому оформленні. Поєднавши слово і фарби, вклавши душу в своє творіння, подарували нам поезію, яка зачарує не одне серце читача.

Про автора

Марія Василівна Єрмакович (Півторак) народилася 27 березня 1954 року у селі Саджавка Надвірнянського району Івано-Франківської області. Восьмирічну освіту здобула в Саджавській загальноосвітній школі. Навчалася в Харківському будівельному технікумі з 1969 по 1974 рік. Працювала на будівництві, а потім – на взуттєвій фабриці в м. Коломиї. Мати трьох дітей, бабуся дев’яти онуків.

Прокоментуйте:

blog comments powered by Disqus
 

Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело.
Використання матеріалів сайту для публікації у друкованих виданнях без письмової згоди засновників сайту забороняється.
Copyright © 2008-2010 Roman Gelembjuk & Yura Ivanochko

Вподобай щоб отримувати
цікаві новини першим!