Слово вчителя Досягнення саджавчан

Слово вчителя

Персональний блог

  

  

     Гелембюк

Катерини Федорівни

Вивчаємо зарубіжну літературу


Забули свій пароль?
Забули своє Ім’я Користувача?

05
Лис
Досягнення саджавчан PDF Друк e-mail
Написав Катерина Федорівна   
 

     Наш односельчанин знову серед найкращих

  Після проведення Всеукраїнських змагань з багатоборства кінологів Державної пенітенціарної служби України, що відбулись недавно на базі Коростенської виправної колонії, інтернет-видання рясніли повідомленнями про визначення переможця та призерів цього дійства. Всюди звучало прізвище і нашого односельчанина Романа Христана.

В інтерв’ю кореспонденту газети «Закон і обов’язок» прапорщик внутрішньої служби Роман Христан сказав: «Звичайно, ми вірили у перемогу, але не очікували, що результат буде настільки високим». Вітаємо Романа Івановича з черговим досягненням, дякуємо за піднесення іміджу Саджавки, бажаємо нових злетів.

У підсумку на третіх Всеукраїнських змаганнях з багатоборства кінологів Державної пенітенціарної служби України Христан Роман ((управління ДПтС України в Івано-Франківській області) здобув друге місце. Молодший інспектор-кінолог Володимир Родичев, що представляв управління ДПтС України в Донецькій області, виборов перше місце, а третю сходинку посів Павло Наконечний (управління ДПтС України в м. Києві та Київській області).

Окрім традиційних кубків, призери змагань отримали спеціальне спорядження для підготовки службових собак – захисні рукава та накладки до нього – їх вручив головний суддя змагань начальник департаменту охорони, нагляду і безпеки, режиму та контролю за виконанням судових рішень апарату ДПтС України полковник внутрішньої служби Олександр Кіслов.

Також усі учасники кінологічних змагань отримали пам’ятні медалі та цінні подарунки від цьогорічного господаря змагань начальника управління ДПтС України в Житомирській області генерал-майора внутрішньої служби Віктора Мошківського.

 


Прокоментуйте:

blog comments powered by Disqus
 

Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело.
Використання матеріалів сайту для публікації у друкованих виданнях без письмової згоди засновників сайту забороняється.
Copyright © 2008-2010 Roman Gelembjuk & Yura Ivanochko

Вподобай щоб отримувати
цікаві новини першим!