Слово вчителя Зустріч із письменниками села

Слово вчителя

Персональний блог

Гелембюк

Катерини Федорівни

Вивчаємо зарубіжну літературу

Забули свій пароль?
Забули своє Ім’я Користувача?

17
Лют
Зустріч із письменниками села PDF Друк e-mail
Написав Катерина Федорівна   
       15 лютого християни відзначали одне з найбільших свят – Стрітення Господнє. Подія уособлює зустріч людства з Богом. Саме в цей день у місцевому будинку культури відбулася зустріч літстудійців «Бистріні» Галини Христан, Мирослави Гордєєвої-Мельник та Марії Єрмакович з односельцями. Багато сказано щирих слів й ще буде написано критиками про творчий доробок цих талановитих жінок. Я хочу поділитися почуттями, які переповнювали мене, коли звучало слово з уст самих авторів.

Харизматична, добродушна Галина Петрівна заворожила читанням своїх новел. З піднесенням, емоційним натхненням дарувала свої вірші Мирослава Гордєєва. Жаль тільки, що за певних обставин Марія Єрмакович не змогла сама презентувати свою поезію.

Чарівні звуки скрипки Василя Янчія створювали особливу атмосферу при звучанні авторського слова. Поєднання поетичного слова, українських народних мелодій, виконання пісень учнями 6-х класів під керівництвом Сербенюка П.В., приємної посмішки ведучої мистецького заходу Федорчук Г. подарували присутнім незабутні враження. Схвильовані і захоплені, ми слухали виступи володарів пера. Зустріч вийшла напрочуд цікавою, душевною і корисною. У довірливому спілкуванні непомітно збіг час. Підтримувало та сприяло розмові й оформлення зали, вдячні глядачі.

Сьогодення, як ніколи, потребує духовно багатої особистості. Творчість саджавських письменниць - це джерело, яке тамує спрагу душі, напоює серце любов’ю, світлими почуттями. Це заклик до внутрішнього діалогу, до філософських роздумів про призначення людини. Це наша гордість.

Влучно висловилась про Галину Петрівну Христан поетеса Богдана Ковалюк: «Як добре, що на цьому світі незахищеності й ілюзій ще є такі витончено прості, ясно правдиві і життєво чисті люди, котрі можуть поділити сумній Землі півсерця…». Ці слова в повній мірі стосуються і Мирослави Гордєєвої-Мельник та Марії Єрмакович.

Прокоментуйте:

blog comments powered by Disqus

Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело.
Використання матеріалів сайту для публікації у друкованих виданнях без письмової згоди засновників сайту забороняється.
Copyright © 2008-2010 Roman Gelembjuk & Yura Ivanochko

Вподобай щоб отримувати
цікаві новини першим!