Історія Історія Зухвалий злочин

Забули свій пароль?
Забули своє Ім’я Користувача?

28
Кві
Зухвалий злочин PDF Друк e-mail
Написав Василь Герей   
zlocin.jpg - 93.11 Kb

На сьогоднішній день кримінальні новини та кримінальна хроніка стала повсякденною і ми дізнаємося про неї з випусків новин щодня. Ми часто називаємо причини сучасного зросту злочинності і я з цим цілком згідний, але мене вразило повідомлення про кримінальний злочин, що трапився в Саджавці в минулому столітті. Газета «Свобода» за  1937 р. у статті  «Звірське вбивство»  пише про зухвалий розбій, що стався в Саджавці. Подаю статтю мовою оригіналу: «В  селі  Саджавці,   пов.   Надвірна,  кількоро  дітей  білили полотно  в Пруті.  На  другому, березі   вигрівалися  на   сонці три  волоцюги,  з   яких  один мав  при  собі  ќріс.  Нараз  чоловік  із  крісом  перейшов   на другий  бік  ріки  і забрав  дітям полотно;  На  крик  дітей  прибіг  Іван  Якуб’як,  що  працював  недалеко  на  полі,  і  пустився за  ними  в  погоню.  Коли Якуб’як  знайшовся  у віддалі  4 метрів від  грабіжника  і  зажадав звороту   полотна,   цей    нагло відвернувся  вистрілив  із  кріса до  Якубяка,  поціливши  Його  в  око,  після  чого,  якби  ніщо не сталося, пішов  зі своїми товаришами дальше. Збіглися сусіди, але немогли вже нещасного врятувати,  який не забаром  умер.  Тимчасом  грабіжник  утік  і  поліція  досі  його  не  відшукала.  Якуб’як  полишив  жінку  і  четверо  дітей.»

Прокоментуйте:

blog comments powered by Disqus

Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело.
Використання матеріалів сайту для публікації у друкованих виданнях без письмової згоди засновників сайту забороняється.
Copyright © 2008-2010 Roman Gelembjuk & Yura Ivanochko

Вподобай щоб отримувати
цікаві новини першим!