Новини

Новини
Шкільні новини

В приміщенні школи була освячена Фігура Божої Матері PDF Друк e-mail
(0 Голосів)
Написав Юрій Іваночко   

 

16359286 374582316253012 351615973 n

 

Сьогодні 29.01.2017року відбулась визначна подія для учнів, вчителів та жителів села Саджавки.

В приміщенні школи була освячена Фігура Божої Матері священниками УАПЦ отцем Мирославом та УГКЦ отцем Валерієм. Встановлення та освячення фігури відбулося за ініціативи директора школи Кузьмина І.І. та за кошти його сім'ї.

Освячена фігура допоможе учням школи та не тільки успішно навчатись але і виховувати у них моральні та духовні цінності української нації а молитви до Божої Матері щирою вірою та дитячою любов'ю будуть оберігати їх у добрих справах та починаннях.

 

Іван Іванович Кузьмин

 
«Україна колядує!» під керівництвом класного керівника М. Р. Березовської-Шкарпович PDF Друк e-mail
(1 Проголосували)
Написав Юрій Іваночко   

Smc3ek139mE

І знов Різдво... Багато століть тому, у небесах спалахнула Вифлеємська зоря, що віщувала прихід у світ любові, чистоти, віри й надії. Щороку відблиск цієї зірки запалює в будинках різдвяні свічі і в чистому голосі молитви, що летить угору, прозорий дзвін будить в наших серцях віру у добро та любов.
І знов Різдво...
О, скільки раз, являлося посеред нас
Неначе казка, щастя мить...
Засяла під вікном звізда і залунала коляда...
І знов Різдво! Одне з найсвітліших та найкрасивіших християнських свят, яке приходить у світлі зірок, у сяйві свічок та в супроводі щирої колядки. Різдво - це улюблене свято, до якого готуємось завжди радісно та натхненно.
Детальніше...
 
Любов до Батьківщини скрізь призму літератури PDF Друк e-mail
(2 Голосів)
Написав Юрій Іваночко   

image conspekt uroky«Життя не жде, воно нас кличе до роботи: і доля, і щастя нашого народу залежить від того, якими ми виховуємо дитину», - слова Софії Русової стали педагогічним кредо творчого вчителя Саджавської ЗОШ I - III ст., вчителя-методиста, керівника творчої групи вчителів зарубіжної літератури району Гелемб’юк К.Ф. Невтомний генератор креативних ідей, відповідних вимогам часу і змінам у суспільстві, Катерина Федорівна брала участь у створенні філологічного посібника Івано-Франківського ОІППО «Уроки словесності» .вона активний автор конспектів уроків у фаховому журналі «Зарубіжна літератури в школах України», автор посібника з позакласної роботи «Літературна мозаїка», виданого на базі РІМЦ. Їі учні неодноразові переможці районних конкурсів, лауреати Всеукраїнських.

Сьогодні вітаємо вчителя із заслуженою перемогою в Києві - II місце у Всеукраїнському творчому конкурсі із зарубіжної літератури «Виховуємо духовність» за конспект уроку «Моє серце в верховині», на основі проведеного інтегрованого уроку спільно з талановитим вчителем англійської мови Грицюк Любою Василівною, яка реалізує найважливіші вимоги комунікативної методики, відкриває широкі горизонти європейського спілкування.

Джерело

 
Успіх гуртківців PDF Друк e-mail
(2 Голосів)
Написав АЛІНА МОРГУН   

Andrij4yk

Учні нашої школи не перестають тішити високими досягненнями , беручи участь в олімпіадах, конкурсах. 25 листопада відбулась обласна радіотехнічна олімпіада. Команду шкільного радіотехнічного гуртка представляли: Сопилюк Назар, учень 11-Б класу (старша група) та три учні молодшої групи: Андрійчук Михайло (8-А клас), Тороус Василь (8-А клас), Томащук Віталій (7-Б клас). Під керівництвом вчителя фізики Саджавської школи Романюка М.Я. хлопці оволодівали теоретичними і практичними навичками. Наполегливість, докладені зусилля увінчалися успіхом. З Івано-Франківська гуртківці повернулися з такими результатами: Томащук Віталій – друге місце, третє місце посіли Андрійчук Михайло і Тороус Василь, Сопилюк Назар розділив 4-5 місце.

Хлопці зізнаються, що завдання були не з легких: багато схем, задач та практичні вправи. Завдяки отриманим на заняттях гуртка знанням, вмінням, навичкам знайшли їх рішення.

Детальніше...
 
40 років від закінчення школи PDF Друк e-mail
(5 Голосів)
Написав Юрій Іваночко   

 
« ПочатокПопередня123НаступнаКінець »

Сторінка 1 з 3

Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело.
Використання матеріалів сайту для публікації у друкованих виданнях без письмової згоди засновників сайту забороняється.
Copyright © 2008-2010 Roman Gelembjuk & Yura Ivanochko

Вподобай щоб отримувати
цікаві новини першим!