Методичні матеріали

Методичні матеріали
Випуск 2012 PDF Друк e-mail
Написав Василь Герей   
 
Шкільне свято PDF Друк e-mail
Написав Василь Герей   
Шостого грудня в Україні відзначили -День Збройних сил України. Неоминуло це свято і Саджавську ЗОШ І-ІІІст. Як повідомила нам заступник директора з виховної роботи Марія Мацько-все розпочалося з привітання дівчат для хлопців по шкільному радіо. Хлопці були приємно здивовані, вони відчули свою значущість у суспільному житті країни. Та воно так і є. Адже,коли ми надіємось на щасливе майбутнє своєї держави, то маємо на увазі нашу молодь: фізично здорову, розумну, працьовиту, творчу, свідому, на яку можна покласти священну місію- боронити рідну землю від різних посягань ворогів.

Можливо, не всі хлопці, теперішні учні, будуть в майбутньому солдатами та офіцерами Збройних сил України, але мати добру фізичну підготовку, силу духу, відданість народу, енергію для великих досягнень і перемог прагнуть всі.

На фото:фрагмент свята.

 

Детальніше...
 
Таємниці мозку: лівша. PDF Друк e-mail
Написав G.V.   

Якщо батьки будуть насильно перевчати дитину–лівшу на «правильну» руку, у малюка можуть з’явитися нічні страхи, енурез, депресія і навіть симптоми епілепсії.

Дитині–ліворучці складніше вчитися в школі, ніж правші. А все тому, що шкільна програма, як і все наше життя, «підігнана» під потреби більшості землян — людей, які живуть логікою, а не творчістю та інтуїцією. Маленький лівша часто не чує зверненого до нього запитання, не завжди може пояснити значення слова, інколи робить неправильні висновки з прочитаної розповіді або нестандартно трактує банальну життєву ситуацію. Водночас таке дитя має багату уяву, неабиякий хист до складання віршів, казок, малювання абсолютно несподіваних, часом парадоксальних картин. Тому психологи, лікарі та педагоги в один голос твердять: якщо розуміти нейрофізіологічні особливості лівшів, поважати їх та не перевчати насильно на правшів, можна розкрити потенціал майбутніх геніїв.

Детальніше...
 
Вами гордиться школа PDF Друк e-mail
Написав Administrator   

          Сценарій свята обдарованих дітей "Вами гордиться школа"

Мета :  створення позитивного ставлення до обдарованих           дітей            та вчителів , які працюють з цими учнями зі сторони батьків ,             громадськості , учнів школи та педколективу .

 

Завдання :  сприяти повноцінному розвитку творчих здібностей учнів школи , даючи їм шанс на розуміння і повагу з боку всіх учасників навчально - виховного процесу .

 

 

Відповідно оформлено кабінет .

Напис  Вами гордиться школа “

 

Детальніше...
 
У світі легенд і казок Галини Петрівни Христан, письменниці із Саджавки PDF Друк e-mail
Написав Саджавська ЗОШ І-ІІІ ст.   
Тема:         У світі легенд і казок Галини Петрівни Христан, письменниці із Саджавки.

(тема родинних стосунків у творчості новелістки за книжкою "Великоднє чудо").

Мета:          Ознайомити учнів із творчістю місцевої письменниці Г. Христан.

                  Розвивати інтерес до культури та літератури рідного краю; розвивати логічне мислення, мовлення, словниковий запас;

                  Виховувати в учнів культуру поведінки і взаємин у сім'ї.
Детальніше...
 Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело.
Використання матеріалів сайту для публікації у друкованих виданнях без письмової згоди засновників сайту забороняється.
Copyright © 2008-2010 Roman Gelembjuk & Yura Ivanochko

Вподобай щоб отримувати
цікаві новини першим!