Перелаз

Перелаз
Мирослава Гордєєва: Декому в останній час засипле хату сміттям аж по комин. PDF Друк e-mail
Перелаз
Написав Юрій Іваночко   

12019878 440655116120253 8643134185319678153 n 1В Чернівецькому університеті теорії літератури нас навчала пані Червінська, жінка непересічного розуму. Але запамяталися мені чомусь не так літературознавчі терміни, як її слова про те, що перед смертю людина побачить все сміття, яке вона залишила на землі. Особисто мені вони відбили бажання смітити на вулиці раз і назавжди.

Але коли я приоджу на наш сільський цвинтар і бачу, як використані запаски від лампадок викидають за п ять метрів від контейнера, мимоволі виника думка: скільки ж за життя насмітили ті люди, які тут лежать, що їх нащадки не мають поваги навіть до місця останнього спочинку? І яка доля чекає могили нащадків? Тих, які викидають пляшку мимо смітника та ще й так, аби розбилася? Тих, які не згодні платити за вивіз сміття, але не тому, що не мають звідки, а тому що вивезуть в ліс.

Згідна, 40 грн для бабці, що живе на одну пенсію в 1000, забагато. Давайте тоді ставити один-два смітники на вулицю і платити разом. Або якийсь інший вихід із ситуації. Європа починається з європейського мислення. З поваги до себе, до ближнього, до природи. І коли дитина не викине на вулиці папірчик від морозива, а принесе додому або кине у смітник -- світ стане чистішим. коли тато і мама здадуть скляні пляшки на переробку, а не повезуть на цегольню -- Європа почнеться в Саджавці. Давайте починати з себе. А то таке враження, що декому і в останній час засипле хату сміттям аж по комин.

 
Лист солдату PDF Друк e-mail
Перелаз
Написав АЛІНА МОРГУН   
7800

Здрастуй, Солдате!

Пише тобі учениця 9 класу Саджавської ЗОШ Надвірнянського району Івано-Франківської області. Звати мене Аліна.

Мені важко переглядати телевізійні програми, читати газети, в яких йдеться про війну. Це жахливе слово щодня зривається з уст моїх ровесників, рідних і незнайомих мені людей. Заледве вдається стримувати свої емоції. А тобі, Солдате, все під силу, для мене ти – Герой.

Які ж треба мати високі моральні якості, щоб бути готовим віддати своє життя за ближнього. Воюючи там, на сході України, вояки стали для нас не просто захисниками, а рідними людьми. Дорогий Солдате, я вдячна тобі за те, що ти є, і що ти захищаєш мене, мою родину і нашу рідну Україну. Я пишаюся тобою, бо ти жертвуєш своїм життям за волю, честь і славу України. Нехай Бог береже вас всіх!

 

 
Вітаємо! PDF Друк e-mail
Перелаз
Написав Мирослава Тимінська   

Найщиріші привітання з днем народження для Мирослави Мельник (Гордеєєвої)! Нехай кожен день буде неповторно радісним, нехай очі твої сяють щастям кожної миті! Нехай дорогу твою встеляють тільки квіти, й доля зводить тільки з хорошими людьми!  Будь здоровою, красивою, успішною! Нехай здійснюються всі твої задуми й плани, а мрії підносять на крилах натхнення! Сімейного щастя, кохання, вірної дружби й  творчої реалізації!

 
Їсти, молитися, кохати... PDF Друк e-mail
Перелаз
Написав Нарру   
Можна сприймати це як рекламу фільму або як виклад тих думок, на які мене цей фільм надихнув. Перш за все рекомендую. Бачила двічі: прем’єру дивилась в Києві,а коли з’явився фільм в Чернівцях, то пішла знову. Цікаво, весело,розумно. Чимось в стилі Пауло Коельо – складні думки у простих рішення. Їсти,молитися, кохати… Все геніальне – просто.
Старе як світ.Очевидне. Здавалося б, для чого про це писати книги й знімати фільми? Це ж те,без чого неможливе життя людини. Чи все-таки можливе? Ще Д.Карнегі на початку минулого століття склав перелік того, чого потребують більшість нормальних дорослих людей:
·здоров’я і безпеки;
·їжі;
·сну;
·грошей і того, що за них можна придбати;
·впевненості у своєму майбутньому;
·сексуального задоволення;
·благополуччя для своїх рідних;
·почуття власної значущості.

А що стоїть на першому місці у вашому списку?

 
Будьте здорові! PDF Друк e-mail
Перелаз
Написав Юрій Іваночко   
 У травні на городах та присадибних ділянках з'явилася відома лікарська рослина - чистотіл. Тому настав час оздоровитися за його допомогою, щоб на весь рік вистачило.
Особливо помічним є квас з чистотілу. Але зважаючи на дивовижні властивості цього засобу та сезон особливої сили трави чистотілу, хочемо вам нагадати про нього ще раз.


Б.Болотов, відомий учений, радить вживати такий квас для виведення радіонуклідів та оздоровлення органів травного каналу в разі запальних процесів. Ферменти чистотілу, що утворюються внаслідок бродіння молочнокислих бактерій, знезаражують, позитивно діють на всі слизові оболонки, що є в організмі, знешкоджують запалення, оновлюють епітелій шлунка та кишечника.
Якщо органи травлення діють справно, то налагоджується нормальний обмін речовин, нормальне живлення всіх органів та тканин, своєчасне виведення відпрацьованих речовин.
Одночасно ферменти виводять важкі метали з організму й утворюють нерозчинні сполуки з солями легких радіонуклідів.
Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12НаступнаКінець »

Сторінка 1 з 2

Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело.
Використання матеріалів сайту для публікації у друкованих виданнях без письмової згоди засновників сайту забороняється.
Copyright © 2008-2010 Roman Gelembjuk & Yura Ivanochko

Вподобай щоб отримувати
цікаві новини першим!