Новини Новини села Не відступимо, доки до нього не приходитимуть мільйони

27
Вер
Не відступимо, доки до нього не приходитимуть мільйони PDF Друк e-mail

Іван ДавидякКілька днів тому почав свою роботу новий інформаційний ресурс заснований в честь пам'яті саджавчанина Івана Давидяка. Це ресурс, орієнтований на публікацію інформації новинного характеру загальнодержавного охоплення. Ресурс є одноіменним із загубленою книгою Івана "Сила чи розум". Нажаль за межами наошго села мало хто чув про Івана Давидяка. А тепер ми не відступимо, доки до нього не приходитимуть мільйони відвідувачів. 

 

Нагадаємо, що п'ятого листопада 1940 року повного сил і творчої енергії Івана у віці 34 роки заарештувало НКВД. Почалося страхітливе життя у станіславській тюрмі.


Іван чесно признався: на основі правдивих фактів писав про масові вбивства в СРСР у результаті встановлення там диктатури про­летаріату.


...Останній маленький папірець у кримінальній справі № 4974 П. На ньому написано, що Давидяка 19 лютого 1941 року послали етапом до Харкова. На цьому справа закінчується.


З початком війни і приходом німців 1941 року селяни розкопували масові могили із замордованими тілами своїх рідних, що були в енкаведистських катівнях. Марія Давидяк упізнала свого сина по одежі. Голова була розтрощена, ще й великий цвях стирчав у черепі, руки зв'язані назад колючим дротом. Рвалося з розпуки материне серце. Не знала, за що замучили її сина. Адже він усю молодість здобував знання, аби зробити щось добре для свого народу.Від себе додам, що Іван Давидяк не пішов у минуле, нелегкий час сьогоднення показав, що є багато тих, хто розуміє його місце в майбутньому. 

Сьогодні ми продовжуємо пошуки праці "Сила чи розум", але незалежно від результатів пошуку віримо, що рано або пізно знайдемо розумний баланс цих двох стихій у відносинах кожного саджавчанина з тим, щоб об'єднатись у єдину формацію, яка свідомо прямує до конкретних і чітких цілей намічених в майбутньому. Такі люди, як Іван Давидяк своїм прикладом довели, що проблема нашого виживання - стосується в першу чергу нас самих. Саме тому кращими за нас можемо бути лише ми і в цьому наша перевага. 

Юрій Іваночко


Прокоментуйте:

blog comments powered by Disqus
 

Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело.
Використання матеріалів сайту для публікації у друкованих виданнях без письмової згоди засновників сайту забороняється.
Copyright © 2008-2010 Roman Gelembjuk & Yura Ivanochko

Вподобай щоб отримувати
цікаві новини першим!