Новини Новини села Правий сектор. Потрібна допомога.

17
Чер
Правий сектор. Потрібна допомога. PDF Друк e-mail

1434538584 0Стоматолог ДУК, саджавчанин Микола Андрійчук звернувся про допомогу. Він розказав про біду, яка спіткала долю молодого хлопця, що не стояв за ціною захищаючи рідну землю від москальської нечисті.

При виконанні бойового завдання в зоні АТО поблизу Донецька 10 червня був важко поранений розвідник 5-го окремого батальйону ДУК ПС житомирянин Володимир Васянович (позивний "Шуруп"). Він втратив ліву ногу, підірвавшись на ворожій міні. Шурупу 20 років.
Ось що про це  також повідомляють побратими бійця.
Хто завгодно може претензійно заявляти: «Та що він там забув, він має навчатись, ходити на побачення і т.д.» Але Шуруп пішов на війну свідомо. За його плечима Майдан, штурм Карлівки, Авдіївки, Савур-Могили, Красногорівки, оборона Пісків. Близько 30 днів тривала його ротація в Донецькому аеропорту. Там він втратив не одного побратима. На його рахунку також не один десяток успішно виконаних диверсійно-розвідувальних операцій.
Шуруп не вважає свої дії героїчними, більше того, його безмежно дратують усілякі можливі дифірамби його персоні. Хопець воює більше року. Воює професійно. Затято. Ну і так, з нормальною дозою чорного гумору. Колись Чорний казав, що Шуруп разом зі своїми друзями і бойовим побратимами КПД, Хмелем і Опєром утворюють «круту, божевільну, відірвану банду, з якою приємно звертати гори». Але зараз Шуруп втратив ногу. Це добряче підірвало бойовий дух усієї розвідки. Але сам хлопець каже, що витеше собі кінцівку з дерева і вони продовжать воювати, як і раніше.


Жаліти його не потрібно в жодному разі. Йому потрібна наша допомога. Звичайна людська допомога. Медики його стан оцінюють як важкий, але загрози життю на данний момент немає. Попереду довготривале важке лікування. Лікування, що в обов’язковому порядку потребує протезування та реабілітації за кордоном. На жаль, його сім’я не в змозі це собі дозволити. А Вова заслуговує на повноцінне майбутнє. На базі 5-го батальйону поруч кімнати Шурупа стоїть його велосипед. Кожен з нас може допомогти хлопцеві знову на ньому кататись, знову грати футбол (що він робить першокласно) і просто нормально жити. Україна є не забуває своїх героїв, правда ж?

Рахунок в банку на ім’я Шурупа відкрив його друг КПД. Зараз він займається усіми справами, пов’язаними з лікуванням Вови. Тому усі питання можна вирішувати з ним: 0680186002 – КПД.

Реквізити:
5168 7556 0123 7346 – Приват-Банк на ім'я Васянович Володимир Олександрович (псевдо Шуруп)


Прокоментуйте:

blog comments powered by Disqus
 

Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело.
Використання матеріалів сайту для публікації у друкованих виданнях без письмової згоди засновників сайту забороняється.
Copyright © 2008-2010 Roman Gelembjuk & Yura Ivanochko

Вподобай щоб отримувати
цікаві новини першим!