Новини Новини села Частинка твого світу

05
Лип
Частинка твого світу PDF Друк e-mail

Якось мені поталанило мати можливість співпрацювати із дослідником історичного минулого с. Саджавки Василем ГЕРЕЄМ. Я був просто приголомшений тим скільки на одному ентузіазмі проведено роботи та зібрано матеріалів про мій рідний край. Безмежно приємно мати справу із такими людьми, як Василь Іванович.

Раніше мені не доводилось праціювати над подібними проектами, але дуже хочеться побачити і потримати в руках справжню книгу.

Та інформація із якою мені пощастило ознайомитись дійсно варта уваги не лише тих, чія доля якось пов'язана із Саджавкою, вона  є безцінним доказом істини, яка зводиться до того, що хто не знає минулого, той не вартий майбутнього.

В межах інформаційного проекту SADZHAVKA.ORG.UA ведеться робота по залученню всіх бажаючих до формування інформаційного джерела про наше рідне село.

Саджавка – зелена казка України. Хто один раз гостював у нашому мальовничому краї, той переконався у справедливості цих слів. Срібляться, б’ються дзвінко об стрімкі береги і розсипаються чистими краплями бурхливі хвилі річки Прут, ваблять до себе запашні ліси та шовкові долини нашого краю. Пройдіться гірськими стежками, вдихніть п’янкого смерекового повітря – і ви обов’язково приїдете ще не раз на побачення, до гостинних людей, щоб повніше відчути чарівність казки...

Юрій Іваночко


Прокоментуйте:

blog comments powered by Disqus
 

Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело.
Використання матеріалів сайту для публікації у друкованих виданнях без письмової згоди засновників сайту забороняється.
Copyright © 2008-2010 Roman Gelembjuk & Yura Ivanochko

Вподобай щоб отримувати
цікаві новини першим!