Новини Новини сільської ради Чи можна довіряти сільському голові бюджетні кошти?

04
Бер
Чи можна довіряти сільському голові бюджетні кошти? PDF Друк e-mail

image

Нещодавно в соціальній мережі фейсбук депутат Надвірнянської районної ради Андрій Карманський шокував всю Надвірнянщину інформацією про ціну, яку платить Саджавка за утримання сільського голови.
Зокрема Андрій Карманський оприлюднив документи, які отримав за результатами депутатського запиту. Вказані документи свідчать про те, що у грудні с/р вирішила виплатити голові згідно його ж розпоряджень премії загальним розміром 300%, та 100% матеріальної допомоги.
Постійно голова наголошував про абсолютну відсутність в бюджеті коштів, не виключенням була і груднева сесія. Коштів не знайшлось навіть для таких нагальних потреб, як придбання паперу, тому люди змушені купляти його самі, якщо комусь потрібна довідка. Не знайли також в грудні кошти на підсип вулиці за зверненням жителя, який просив забезпечити виїзд на інвалідному візку до асфальту, щоб мати можливість придбати продукти і ліки.

Закликаю громаду та депутатів сільської ради дати оцінку, чи заслуговує довіри сільський голова, враховуючи вищенаведене та присягу, яку він урочисто дав громаді ще зовсім недавно.

Володимир Христан
Депутат Саджавської сільської ради


 


Прокоментуйте:

blog comments powered by Disqus
 

Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело.
Використання матеріалів сайту для публікації у друкованих виданнях без письмової згоди засновників сайту забороняється.
Copyright © 2008-2010 Roman Gelembjuk & Yura Ivanochko

Вподобай щоб отримувати
цікаві новини першим!