Новини Новини сільської ради Добудова газопроводу.

04
Лют
Добудова газопроводу. PDF Друк e-mail

Дякуємо депутатам облради Юрію Романюку і Володимиру Грабовецькому за підтримку на сесії жителів Надвірнянщини у добудові газопроводу. 

Окрему подяку висловлюєемо народному депутату Юрію Дерев'янку та депутату районної ради Андрію Карманському. Разом ми сила!

Як ми уже повідомляли, минулого тижня ініціативна група мешканців сіл Саджавка, Ланчин, Красна та Верхній Майдан пікетували обласну раду.

Вже кілька років ведеться будівництво газопроводу Надвірна-Ланчин. У 2006-2007 роках було споруджено першу частину газопроводу. Силами та коштами громад споруджено вуличні газопроводи в цих населених пунктах. 16 тисяч чоловік технічно готові для підключення та споживання газу. Проте, немає коштів для завершення будівництва.

Ініціативній групі пообіцяли, що їхнє питання розглянуть на комісії з промисловості, архітектури, будівництва та містобудування.

Сьогодні, мешканці сіл прийшли на сесію облради просити депутатів обласної ради при формуванні бюджету області на 2014 рік передбачити кошти на фінансування завершення будівництва підводного газопроводу Надвірна-Ланчин.

Депутати проголосували за те, щоб з бюджету області виділити необхідні 3,9 мільйони гривень на фінансування будівництва.

Облрада дала вказівку обласній адміністрації профінансувати будівництво газопроводу. 

Джерело: blitz.if.ua


Прокоментуйте:

blog comments powered by Disqus
 

Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело.
Використання матеріалів сайту для публікації у друкованих виданнях без письмової згоди засновників сайту забороняється.
Copyright © 2008-2010 Roman Gelembjuk & Yura Ivanochko

Вподобай щоб отримувати
цікаві новини першим!