Новини Новини сільської ради

Новини сільської ради
Передвеликодня толока - запорука краси й чистоти нашого села PDF Друк e-mail
a18a7beed646947b14ed9c5df32e1705
Шановні односельчани, підприємці та керівники установ! 
З приходом весни та напередодні величного свята Христового Воскресіння виконком Саджавської сільської ради звертається із закликом і проханням взяти участь у передвеликодній толоці із благоустрою. 
Загальносільска передвеликодня толока відбудеться завтра 30 березня.
Збір біля сільської ради о 10 годині.
Дбаючи про свій добробут, свою оселю, подбаймо й про території загального користування села, прилеглі території, установ та комерційних організацій, чисті та охайні подвір’я приватних будинків, та зробімо усе, щоб краєвиди нашого села милували око і веселили душу.

Не залишайтесь байдужими та за доброю традицією наших пращурів зробимо Саджавку охайною та чистою!

Зичимо всім натхнення, успіхів, організованості, самоповаги і задоволення від результатів роботи!
 
Чи можна довіряти сільському голові бюджетні кошти? PDF Друк e-mail

image

Нещодавно в соціальній мережі фейсбук депутат Надвірнянської районної ради Андрій Карманський шокував всю Надвірнянщину інформацією про ціну, яку платить Саджавка за утримання сільського голови.
Зокрема Андрій Карманський оприлюднив документи, які отримав за результатами депутатського запиту. Вказані документи свідчать про те, що у грудні с/р вирішила виплатити голові згідно його ж розпоряджень премії загальним розміром 300%, та 100% матеріальної допомоги.
Постійно голова наголошував про абсолютну відсутність в бюджеті коштів, не виключенням була і груднева сесія. Коштів не знайшлось навіть для таких нагальних потреб, як придбання паперу, тому люди змушені купляти його самі, якщо комусь потрібна довідка. Не знайли також в грудні кошти на підсип вулиці за зверненням жителя, який просив забезпечити виїзд на інвалідному візку до асфальту, щоб мати можливість придбати продукти і ліки.

Закликаю громаду та депутатів сільської ради дати оцінку, чи заслуговує довіри сільський голова, враховуючи вищенаведене та присягу, яку він урочисто дав громаді ще зовсім недавно.

Володимир Христан
Депутат Саджавської сільської ради


 

 
Саджавчани хочуть жити в Коломийському повіті PDF Друк e-mail

imagesВже через два місяці в країні можуть зникнути звичні області, райони і села з містами. Натомість з'являться регіони, повіти і громади. Саджавчани сьогодні, в неділю 07 червня, на загальних зборах селян обговорювали і визначались з ким об'єднуватись. 

Кількість повітів буде значно меншою від кількості існуючих районів. Тобто відбудеться збільшення. Для саджавчан питання вибору не є легким. Саджавка обирає об'єднатись із громадами з центром  в сусідньому Ланчині чи громадами з центром в інфраструктурно розвиненим містом Коломия.

Абсолютна більшість селян, що прийшли на збори, підтримали ідею об'єднання із центром в Коломиї. Тобто уже в близькій перспективі село може стати частиною Коломийського повіту із збереженням своїх меж та прав на природні і земельні ресурси. Проте механізми взаємодії з центром ще мають бути затверджені статутом територіальної громади.

Детальніше...
 
З ким об'єднуватись? Загальні збори селян. PDF Друк e-mail

1690708 1385719638363029 1522432664 nШановні саджавчани!

В неділю 07 червня, після відправлення Служби Божої в церквах, запрошуємо Вас на загальні збори селян для обговорення питання можливих варіантів добровільного об’єднання села Саджавки з іншими територіальними громадами. Збори проводитимуться біля приміщення сільської ради.

Метою зборів є прийняття зваженого рішення, яким буде визначено історичну позицію жителів села Саджавки щодо майбутнього адміністративно-територіального статусу.

Сільська рада просить саджавчан вникнути в суть основної мети проведення адміністративно-територіальної реформи. В майбутньому нам доведеться забезпечити спроможність органів місцевого самоврядування самостійно, за рахунок власних ресурсів, вирішувати питання місцевого значення в інтересах жителів громади. Тобто, децентралізація виступає однією із форм розвитку демократії та дозволяє мобілізовувати населення до вирішення власних проблем та захисту інтересів громади. У таких умовах все більшої ваги набуває підвищення рівня громадської активності та інтересу членів територіальних громад до безпосередньої участі у вирішенні місцевих проблем.

Детальніше...
 
Вітання сільського голови PDF Друк e-mail


 
« ПочатокПопередня123456НаступнаКінець »

Сторінка 1 з 6

Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело.
Використання матеріалів сайту для публікації у друкованих виданнях без письмової згоди засновників сайту забороняється.
Copyright © 2008-2010 Roman Gelembjuk & Yura Ivanochko

Вподобай щоб отримувати
цікаві новини першим!